Ponúkame Vám naozaj hĺbkové tepovanie s ohrevom vody, ktoré je vhodné na:

–    tepovanie kobercov
–    tepovanie sedacích súprav
–    tepovanie postelí, váľand a matracov
–    tepovanie kresiel, stoličiek a taburetiek

Vykonávame jednorázové alebo pravidelné strojové čistenie sedacích súprav – sedačiek, kobercov a čalúneného nábytku s profesionálnymi strojmi renomovanej talianskej firmy Santoemma. S tepovaním sme začali v roku 2016 a od tejto doby sa snažíme neustále napredovať a sledovať aktuálne trendy v oblasti čistiacich služieb.
Čistíme – tepujeme pre domácnosti aj firmy. Tepovanie  prevádzame v Žiline a jej širokom okolí.

Tepujeme u zákaznikov ale koberce a malé veci môžete priniesť aj k nám na firmu.

Pracovný postup:

Pracovný postup:

Čistiaca kvapalina je pod tlakom vstrekovaná hlboko do koberca a spoločne s rozpustenými nečistotami opätovne odsávaná, tak sa odstráni mastnota, špina a pachy z koberca. Tepované miesto zostáva po vyčistení vlhké, nie však mokré. Vďaka výkonným strojom sa dosahuje extrémne nízka zbytková vlhkosť (3,5%). Extrémne špinavý a zaprášený povrch treba najskôr povysávať a zbaviť ho hrubých nečistôt a prachu.
Odstránenie nečistôt – ich vypláchnutie tzv. hĺbkové čistenie sa prevádza EXTRAKTOROM.
Povrch koberca sa mechanicky neopotrebováva (ako pri rotačných kefách), čím sa zvyšuje životnosť kobercov, zlepší sa vzhľad koberca vystrením a učesaním vlasu.
Čistenie sa vykonáva priamo u zákazníka, odpadáva manipulácia s kobercom.
Škvrny, roztoče a nečistoty uvoľnené chémiou sa pomocou tohoto stroja vypláchnu pod tlakom vody a okamžite odsávajú do zbernej nádoby.
Stroj vďaka svojmu výkonu nielen perfektne vyťahá nečistoty zo sedaček a kobercov, ale ich aj odsaje tak aby Vám schly čo najkratšie.
Výsledkom je perfektne vyčistená sedačka, alebo koberec žiarivé farby a pekná svieža vôňa. Používame len osvedčenú a certifikovanú technológiu a techniku.

.